O Undisputed

W lutym 2016 r. na swoje 36 urodziny założyłem firmę Usługi Trenerskie Undisputed. Firma ma na celu świadczyć usługi trenerskich z zakresu szeroko rozumianej piłki nożnej. Poniżej kilka słów o mnie:

Nazywam się Piotr Wacławczyk urodziłem się 19.02.1980 r.

Mieszkam w Piekarach Śląskich i od 10 lat pracuję jako trener dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka nożna.

W 2007 roku w Śląskim Związku Piłki Nożnej w Katowicach ukończyłem Kurs Instruktora Piłki Nożnej.

W 2009 roku w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie Warszawa ukończyłem Kurs Trenera II Klasy

W 2015 roku w Szkole Trenerów PZPN Biała Podlaska ukończyłem kurs wyrównawczy i jestem trenerem piłki nożnej z licencją UEFA A

Od 04.12.2017 r. Trener UEFA ELITE YOUTH A

W latach 2007 – 2012 pracowałem w klubie KS Orzeł Biały Brzeziny Śląskie, gdzie od zera stworzyłem Szkółkę Piłkarską Orzeł Biały Brzeziny Śląskie.

W latach 2012 – 2016 pracowałem w KS Orkan Dąbrówka Wielka gdzie pomogłem stworzyć grupy dziecięce i młodzieżowe.

Od października 2015 do kwietnia 2016 byłem trenerem drużyny seniorów KS Orkan Dąbrówka Wielka, która występowała w Klasie A Podokręg Bytom.

Obecnie pracuję jako trener bramkarzy w klubach:

APN MKS Olimpia Piekary Śląskie

1FC Katowice