Dziękuje i powodzenia !

W dniu 24.11.2019 Zarząd Klubu Sportowego GKS Andaluzja odwołał mnie z funkcji trenera drużyny seniorów GKS Andaluzja Piekary Śląskie.

Zarządowi, piłkarzom oraz kibicom chciałem podziękować z minione półtora roku, gdyż powrót po latach do klubu w roli trenera był dla mnie niesamowitym przeżyciem i doświadczeniem, które zaowocuje w przyszłości w mojej trenerskiej pracy z seniorami.

Kończąc jeszcze raz dziękuje wszystkim osobą związanym z drużyną GKS Andaluzja, którzy przyczynili się do mojego powrotu do Brzozowic - Kamienia, a także komu jestem winien przeprosin za nie spełnienie oczekiwań jakie były wiązane z moją osobą po przejęciu GKS-u Andaluzji mówię przepraszam, a drużynie życzę powodzenia.