E-Trening

E-Trening skierowany jest dla osób, które lubią rywalizować w piłkę nożną wirtualnie.
Undisputed oferuje rywalizację na konsoli Ps4 w grę Fifa 2018.

Jak wygląda E-Trening:

E-Trener w wyznaczonych w kalendarzu terminach umawia się z zawodnikiem na konkretną godzinę (np 21:00)
Następnie loguje się do systemu PS4 dodaje do kontaktów zawodnika, który staje się automatycznie znajomym.
Po czym oboje odpalają grę i przystępują do odpłatnego rozgrywania całego sezonu piłkarskiego, który składa się z maksymalnie z 10 meczy.

Fifa 2018 oferuje kilka trybów gry. E-Trening dotyczy zaledwie dwóch trybów, a mianowicie:

a) Podstawowy tryb gry - Mecze Towarzyskie Online
b) Ultimate Team - Sezon Meczów Towarzyskich

W momencie rozegrania całego sezonu meczy towarzyskich E - Trening dobiega końca.
Na prośbę zawodnika E-Trening może być zarejestrowany o czym zawodnik musi poinformować E-Trenera przed jego rozpoczęciem, a następnie na prośbę zawodnika E-Trener może wykonać odpłatną analizę rozegranych meczy w przeciągu 7 dni od zakończenia E-Treningu.

Chętnych do wzięcia udziału w E-Treningu zapraszamy.

Wiadomości (utwórz nową)